2020 m. balandžio 5 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Mėnesio darbo planai
 

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO IR SPORTO SKYRIAUS,

ŠIAULIŲ R. ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBOS

2020 M. SAUSIO MĖNESIO

RENGINIŲ PLANAS

 

2019-12-31

Šiauliai

 

 

Eil. Nr.

 

Diena

Val.

Renginio pavadinimas

Dalyvauja

Vieta

Atsakingas

Atsakingo asmens

Tel. Nr.

Registracija, dalyvio mokestis

1.

1

 

Respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 1–8 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda

„Lietuva žemėlapyje“

Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 1–8 klasių mokiniai

Voveriškių mokykla

J. Motuzienė,

 N. Žalys

8 657 66191 8 675 18511

Pagal renginio nuostatus

2.

3

11.00

Susitikimas – gerosios patirties sklaida "Metai baigėsi, metai prasideda: metas susitikti"

Švietimo įstaigų direktoriai ir direktoriaus pavaduotojai, atliekantys direktoriaus funkcijas

Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras

J. Banienė,

J. Šertvytienė

58 33 64

43 05 24

Informacija pateikta el. p.

3.

6–17

10.00

Lietuvos mokyklų merginų futsal žaidynės „LadyGolas“

2019–2020 m. sezonas

U-12 (2007 m. g. ir jaunesnės mokinės), U-14 (2005 m. g. ir jaunesnės mokinės),

U-16 (2003 m. g. ir jaunesnės mokinės)

Šiaulių apskritis

A. Mančas

8 663 65850

 

4.

6–31

-

Projekto „LECTIO DE VIA Skaitymo kelias“ pamokų stebėjimas

Projekte dalyvaujančių mokyklų lietuvių, biologijos, chemijos, fizikos, geografijos, istorijos, matematikos mokytojai

Gruzdžių gimnazija, Kairių pagrindinė, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklos

R. Galkus

E. Leparskienė

43 25 74

43 76 57

Po 1 pamoką kiekvienoje iš projekte dalyvaujančių mokyklų

5.

7

8.30

Gruzdžių gimnazijos mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių (toliau – SUP) vertinimas

Vaiko gerovės komisijos (toliau – VGK) pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Gruzdžių gimnazija

I. Kulikauskienė,

V. Monkienė,

S. Žarina

58 08 13

 

6.

8

8.30

Kužių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vaikų SUP vertinimas

VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Kužių lopšelis-darželis „Vyturėlis“

I. Kulikauskienė,

S. Žarina

58 08 13

 

7.

8

10.00

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajoninis etapas

11 klasių mokiniai

Kuršėnų Pavenčių mokykla-

daugiafunkcis centras

R. Piežienė,

L. Vestartienė

58 08 13

iki 6 d. 12.00 val.

www.srspt.eu

8.

9

8.30

Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikų SUP vertinimas

VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“

I. Kulikauskienė,

S. Žarina

58 08 13

 

9.

9

10.00

Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio varžybos

2003 m. g. ir jaunesni mokiniai

Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras (vaikinai) bei Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija (merginos)

A. Ankudinovas

 

8 670 15706

 

10.

10

8.45

Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai. I susitikimas

5 klasės mokiniai

Bubių mokykla

J. Simonavičienė

58 08 13

 

11.

10

10.00

58-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

9–12 klasių mokiniai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

R. Piežienė,

N. Medeišis

58 08 13

iki 7 d.

www.srspt.eu

12.

10

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo finalinės varžybos

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinių komanda

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

13.

10–11

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių futbolo 5x5 zoninės varžybos

Kairių pagrindinės mokyklos vaikinų komanda (2006 m. g. ir jaunesni mokiniai)

Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

14.

10–11

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos

Kužių gimnazijos vaikinų komanda (2003 m. g. ir jaunesni mokiniai)

Kužių gimnazija

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

15.

10–11

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos

Kužių gimnazijos merginų komanda (2003 m. g. ir jaunesnės mokinės)

Kužių gimnazija

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

16.

11–12

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kvadrato tarpzoninės varžybos

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų merginų komanda (2007 m. g. ir jaunesnės mokinės)

Mažeikiai

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

17.

13

8.30

Bubių mokyklos mokinių SUP vertinimas

VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Bubių mokykla

I. Kulikauskienė,

V. Monkienė,

S. Žarina

58 08 13

 

18.

1–31

 

Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto 2–10 klasių mokinių Micro: Bit kompiuteriukais programuotų ir filmuotų darbų konkursas

„Nepriklausomybės žibintas“

Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto 2–10 klasių mokiniai

Pakapės mokykla

D. Navickaitė,

K. Juodeikienė

58 08 13

8 670 20888

darbus siųsti

k.juodeikiene@

gmail.com.

 iki 1–31

(pagal renginio nuostatus)

19.

14

8.30

Daugėlių lopšelio-darželio vaikų SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

V. Monkienė,

J. Petraitė,

S. Žarina

58 08 13

 

20.

14

15.00

Kuršėnų mokinių savivaldų informavimo centro pasitarimas ,,Vadovų klubas”

Mokyklų mokinių savivaldos atstovai

Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras

(Sodo g. 4, Kuršėnai)

S. Dambrauskienė

E. Leparskienė

8 614 39504

43 76 57

 

21.

15

8.30

Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ vaikų SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

S. Žarina

58 08 13

 

22.

15

12.00

Seminaras „Mokinių fizinio pajėgumo nustatymo testų atlikimo metodika“

Mokyklų vadovai, pradinio ugdymo, fizinio ugdymo mokytojai, treneriai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

J. Savickas,

N. Žalys

8 682 27475

8 675 18511

www.semiplius.lt

23.

16

8.00

Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos mokinių SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

J. Simonavičienė,

S. Žarina

58 08 13

 

24.

16

13.00

Gerosios patirties sklaidos muzikinis renginys „Muzika sujungia sielas“, skirtas bendruomenių metams paminėti

1–8 klasių  mokiniai

Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija

R. Perminaitė-

Krasauskienė,

N. Žalys

8 678 13310

8 675 18511

 

25.

16

13.00

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų direktorių ir direktorių pavaduotojų ugdymui pasitarimas

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų direktoriai ir jų pavaduotoja ugdymui

Švietimo ir sporto skyrius

V. Lipskienė

43 76 57

 

26.

17

8.45

Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai. II susitikimas

5 klasės mokiniai

Bubių mokykla

J. Simonavičienė

58 08 13

 

27.

17

10.00

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas

9–12 klasių mokiniai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

R. Piežienė,

D. Klinauskienė

58 08 13

iki 14 d.

www.srspt.eu

28.

17

11.00

Seminaras „Sisteminga kasdieninė ir etapinė refleksija: kaip ją panaudoti kokybiškam grįžtamajam ryšiui“

(lektorė J. Ladygienė, švietimo konsultantė, Laisvosios mokyklos modelio kūrimo grupės vadovė)

Mokyklų vadovai, dalykų mokytojai

Švietimo ir sporto skyrius

D. Navickaitė,

N. Žalys

8 675 18511

www.semiplius.lt

29.

17

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių futbolo 5x5 zoninės varžybos

Kužių gimnazijos merginų komanda (2005 m. g. ir jaunesnės mokinės

Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

30.

17

17.00

2019 metų Šiaulių rajono sporto apdovanojimai

Šiaulių rajono sportininkai

Naisiai

I. Vaičiulienė

8 614 56544

 

31.

17–18

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato tarpzoninės varžybos

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos merginų komanda (2007 m. g. ir jaunesnės mokinės)

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

32.

17–19

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio zoninės varžybos

Šiaulių rajono merginų komanda nugalėtoja

Panevėžio r.

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

33.

17–19

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių tinklinio zoninės varžybos

Šiaulių rajono vaikinų komanda nugalėtoja

Panevėžio r.

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

34.

18–19

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato tarpzoninės varžybos

Kairių pagrindinės mokyklos vaikinų komanda (2007 m. g. ir jaunesni mokiniai)

Šilalės r.

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

 

35.

20

8.00

Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

V. Monkienė,

J. Petraitė,

S. Žarina

58 08 13

 

36.

21

8.30

Pakapės mokyklos mokinių SUP vertinimas

VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Pakapės mokykla

I. Kulikauskienė,

V. Monkienė,

S. Žarina

58 08 13

 

37.

21

10.00

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams rajoninis etapas

9–12 klasių mokiniai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

R. Piežienė,

A. Mazūraitė

58 08 13

iki 17 d.

www.srspt.eu

38.

22

8.30

Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinių SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

J. Simonavičienė,

S. Žarina

58 08 13

 

39.

22

10.00

Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių stalo teniso varžybos

Bendrojo ugdymo mokyklos (2004 m. ir jaunesni mokiniai) bei kaimo vietovių mokyklos (2003 m. g. ir jaunesni mokiniai)

 Kuršėnų sporto mokykla

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

40.

23

8.30

Ginkūnų lopšelio-darželio vaikų SUP vertinimas

VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Ginkūnų lopšelis-darželis

I. Kulikauskienė,

S. Žarina

58 08 13

 

41.

23

10.00

Respublikinio anglų kalbos konkurso rajoninis etapas

9–10 klasių mokiniai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

R. Piežienė,

L. Vestartienė

58 08 13

iki 20 d.

www.srspt.eu

42.

24

8.45

Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai. III susitikimas

5 klasės mokiniai

Bubių mokykla

J. Simonavičienė

58 08 13

 

43.

24

10.00

53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

9–12 klasių mokiniai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

R. Piežienė,

N. Medeišis

58 08 13

iki 20 d.

www.srspt.eu

44.

23

14.00

Projektas „Ugdymas netradicinėse erdvėse”.

7–8 klasės chemijos, biologijos, fizikos teminių planų analizė su Šiaulių universiteto Botanikos sodo darbuotojais

Bendrojo ugdymo mokyklų biologijos, chemijos, fizikos mokytojai

Švietimo ir sporto skyrius

R. Galkus,

M. Kazlauskas

43 25 74

 

45.

25

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

Drąsučių mokyklos mokinių komanda

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

46.

25–26

11.00

2019–2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato tarpzoninės varžybos

Bubių mokyklos mokinių komanda (2009 m. g. ir jaunesni mokiniai)

Bubių mokykla

A. Ankudinovas

8 670 15706

 

47.

27

8.30

Voveriškių mokyklos mokinių SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

V. Monkienė,

J. Petraitė,

S. Žarina

58 08 13

 

48.

28

8.00

Šakynos mokyklos mokinių SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

V. Monkienė,

J. Petraitė,

S. Žarina

58 08 13

 

49.

29

8.30

Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“ vaikų SUP vertinimas

VGK pirmininkas, švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena“

I. Kulikauskienė,

S. Žarina

58 08 13

 

50.

30

8.00

Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių SUP vertinimas

Švietimo pagalbos specialistai, tėvai

Švietimo pagalbos tarnyba

I. Kulikauskienė,

J. Simonavičienė,

S. Žarina

58 08 13

 

51.

30

10.00

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas

5–12 klasių mokiniai

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras (Ventos g. 11A, Kuršėnai)

R. Piežienė,

A. Mazūraitė

58 08 13

iki 24 d.

www.srspt.eu

dalyvių anketos siunčiamos

el. paštu

svietimopagalba@siauliuraj.lt

52.

31

8.45

Emocinio atsparumo lavinimo užsiėmimai. IV susitikimas

5 klasės mokiniai

Bubių mokykla

J. Simonavičienė

58 08 13

 

53.

31

10.00

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas

9–12 klasių mokiniai

Kuršėnų Pavenčių mokykla-

daugiafunkcis centras

R. Piežienė,

D. Jonkienė

58 08 13

iki 27 d.

www.srspt.eu

 

II. PRISTATYTI

 

Eil. Nr.

Tema

Data

Atsakingas

1.

Gruzdžių gimnazijos, Kairių pagrindinės, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklų projekto „LECTIO DE VIA / Skaitymo kelias“ 2019–2020 m. m. sausio mėnesio integruotų pamokų grafikus

Iki 3 d.

R. Galkus

2.

Gruzdžių gimnazijos, Kairių pagrindinės, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklų projekto „LECTIO DE VIA / Skaitymo kelias“ 2019–2020 m. m. sausio mėnesį siūlomų stebėti  integruotų pamokų datas ir laiką (elektroniniu paštu)

Iki 3 d.

R. Galkus

3.

Švietimo įstaigų metinių veiklos ataskaitų projektus (pagal atskirą suderintą sąrašą)

Iki 6 d.

Kuruojantys specialistai

4.

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos programas 2020–2022 metams

Iki 15 d.

R. Paulauskienė

5.

Ataskaitas apie 2019 metais atestuotus mokytojus ir pagalbos mokiniui specialistus (ataskaitą pateikti tik elektroniniu paštu)

Iki 15 d.

R. Paulauskienė

6.

Vaiko gerovės komisijos rekomenduojamų vertinimui Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnyboje mokinių (vaikų) sąrašas (6 lentelė,

 2 egz.)

Iki 15 d.

V. Bagdonienė

7.

Specialiuosius poreikius turinčių mokinių (vaikų) sąrašas (1 lentelė, 2 egz.)

Iki 15 d.

V. Bagdonienė

8.

Švietimo pagalbos gavėjų, turinčių kalbėjimo ir kalbos sutrikimų, sąrašas (3 lentelė, 2 egz.)

Iki 21 d.

I. Kulikauskienė

9.

Mokinių (10 kl.) ir buvusių mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kuriems reikalingi PUPP užduoties formos, vykdymo ir vertinimo instrukcijų pritaikymai, sąrašas (7 lentelė, 1 egz.)

Iki 21 d.

V. Bagdonienė

10.

Savivaldybės pokyčio projekto „Ugdymas netradicinėse erdvėse“ 2019 m. II pusmečio ataskaitas

Iki 21 d.

R. Galkus

11.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninio etapo dalyvių anketos (el. paštu pagal pateiktą formą)

iki 24 d.

R. Piežienė

12.

Gruzdžių gimnazijos, Kairių pagrindinės, Drąsučių, Pakapės, Voveriškių mokyklų projekto „LECTIO DE VIA / Skaitymo kelias“ 2019–2020 m. m. vasario mėnesio pamokų grafikus

iki 27 d.

R. Galkus

_______________________________

 

 

Spausdinimo versija   Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-31 11:39:49 Atgal