2020 m. rugpjūčio 10 d., pirmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
2019 ATEITIES MOKYTOJO TITULAS – GRUZDŽIŲ GIMNAZIJOS PEDAGOGEI ORINTAI VENCKIENEI

Besibaigiančius 2019-uosius Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos gamtos ir geografijos mokslų mokytojai Orintai Venckienei ir visai Gruzdžių gimnazijos bendruomenei vainikavo ypatingas apdovanojimas - mokytoją Orintą Venckienę privataus mokslinių tyrimų ir politikos analizės centras „Visionary Analitics“ už ateities kūrėjų ugdymą nominavo metų ateities mokytoja.

Gruzdžių gimnazijos gamtos ir geografijos mokytoja Orinta Venckienė privataus mokslinių tyrimų ir politikos analizės centro buvo pastebėta už savo veiklą Gruzdžių gimnazijos bendruomenėje – vykdomus projektus ir kitokias mokslo iniciatyvas. Mokytoja Orinta Venckienė buvo atrinkta iš daugelio į Meilės Lukšienės premiją pretendavusių kandidatų.

Metų ateities mokytoja Orinta Venckienė už ateities kūrėjų ugdymą Gruzdžių gimnazijoje apdovanota pinigine premija.

Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos bendruomenė išreiškė pasididžiavimą modernia, šiuolaikiška ir žingeidžia mokytoja.

„Visionary Analytics“ išrinko jau trečią metų ateities mokytoją. Privatus mokslinių tyrimų ir politikos analizės centras skelbia, kad mokytoja Orinta Venckienė sužavėjo įvairiapusišku išsilavinimu ir aktyviu dalyvavimu finansinio raštingumo, verslumo projektuose su savo mokiniais. Taip pat centrą sužavėjo ir pati Gruzdžių gimnazija, kuri tiki jaunais talentais ir skatina jų ugdymą.

„Visionary Analytics“ (VA) yra privačios politikos tyrimų centras, teikiantis taikomųjų tyrimų, vertinimo ir techninės pagalbos paslaugas Europos Komisijos institucijoms, tarptautinėms organizacijoms ir Lietuvos vyriausybinėms institucijoms. Centro paslaugos, kaip skelbiama, orientuojasi į tris sritis: švietimą, inovacijas ir taikomuosius tyrimus bei studijas.

Informaciją parengė Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Orintos Venckienės archyvo nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

 

 

 

 

 

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal