2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
MERAI INICIJAVO DISKUSIJĄ DĖL PLANUOJAMŲ RINKLIAVOS UŽ ATLIEKAS DYDŽIO POKYČIŲ

Lapkričio 18-ąją, pirmadienį, Šiaulių apskrities rajonų merai, administracijų vadovai rinkosi į Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centre (ŠRATC) sušauktą valdybos narių ir dalininkų susirinkimą, kuriame aptarti klausimai, susiję su komunalinių atliekų priėmimo ir apdorojimo įkainio pokyčiu, kuris turės įtakos ir rinkliavos dydžiui. Susirinkime dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras bei administracijos direktorius Gipoldas Karklelis.

Rajonų vadovai klausė Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro direktorės Jolitos Šalkauskienės ir jos pavaduotojo Petro Žaltausko, kodėl rinkliava už atliekas kai kuriose savivaldybėse dėl komunalinių atliekų priėmimo ir apdorojimo įkainio pokyčių gali padidėti net iki 30 ir daugiau procentų.

Rajonų merai aktyviai domėjosi visais jiems ŠRATC pateiktais skaičiais, tačiau kol kas nė vieno apskrities rajono vadovo neįtikino, kad tikrai būtina taip drastiškai didinti rinkliavą.

Skubotiems sprendimams visi merai, administracijų vadovai prieštarauja bei ragina ŠRATC ieškoti galimybių, kaip sumažinti kai kurias esamas ar planuojamas savo išlaidas, o ne skubėti drastiškai didinti rinkliavą.

Iki kito susitikimo ŠRATC paprašyta pateikti daugiau rodiklių ir skaičiavimų.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal