2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
ATNAUJINTA SPORTO IR POILSIO AIKŠTELĖ PAVENČIUOSE

Lapkričio 22 d. Kuršėnų “Pavenčių bendruomenės” nariai kvietė visuomenę į Pavenčių mikrorajone, ties Ventos-Donelaičio gatvėmis įrengtą sporto ir poilsio aikštelę, norėdami pristatyti projekto „Veik, sportuok, draugauk“ pagal Šiaulių rajone įgyvendinamą priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ nuveiktus darbus.

Bendruomenės nariai savo veiklos zonoje siekia prisidėti prie vaikų, jaunimo, specialiųjų poreikių ar senyvo amžiaus žmonių emocinės būsenos stiprinimo, motyvuoti juos būti fiziškai aktyvesniais. Todėl bendruomenės narių bei savanorių prižiūrima ir puoselėjama aikštelė tapo patraukli ne tik Pavenčių ir Stoties seniūnaitijų gyventojams, čia sportuoti atvyksta ir kiti Kuršėnų miesto gyventojai.

Į renginį su dovanomis bei geru žodiu atvyko seimo vicepirmininkės Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas. Naudingus patarimus ir pamokymus kaip teisingai naudotis treniruokliais pravedė Šiaulių raj. Visuomenės sveikatos biuro specialistė Skaistė Drupė.

Naujai įrengti treniruokliai pritaikyti vyresnio amžiaus žmonėms, jais gali naudotis ir asmenys su negalia, todėl į treniruoklių pristatymą atvyko ne tik senjorai, bet ir Pavenčiuose įsikūrusio „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ lankytojai, Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro specialiojo ugdymo klasių ir pradinių klasių moksleiviai, Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo “Atgaiva” nariai. Pavenčių bendruomenės nariai džiaugėsi, kad dabar ir jauni tėveliai galės aikštelėje ilgiau pasportuoti, nes jų mažylių užimtumui aikštelė taip pat pasipildė nauja įranga. Bendruomenės nariai tiki, kad visi čia apsilankantys bus atsakingi, jaus pareigą tausoti šį turtą bei aplinką ir po žiemos, projekto tęstinumui, planuoja pateikti vėl malonių staigmenų.

Pavenčių bendruomenės informacija ir nuotraukos

 

 

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal